W dniu kończącym liturgiczny okres Bożego Narodzenia, a więc w Niedzielę Chrztu Pańskiego Chór parafialny zorganizował wieczorne spotkanie opłatkowe, w którym oprócz członków tej grupy parafialnej udział wzięli zaproszeni goście, a wśród nich kapłani – ks. Proboszcz Stefan Wyporski, ks. Proboszcz senior Tadeusz Kamiński, ks. Mirosław Wilk oraz ks. Marcin Słodczyk.

22 listopada w Kościele wspominamy św. Cecylię i z tego względu Chór parafialny uczcił swoją patronkę poprzez uczestnictwo we Mszy świętej w dniu 17 listopada, a następnie w wieczornym spotkaniu przy smacznie zastawionym stole.

Kolejne ze spotkań opłatkowych, które od tego roku mogą odbywać się w wyremontowanej salce parafialnej, przeżywała 13 stycznia po wieczornej niedzielnej Mszy świętej wspólnota członków Chóru parafialnego.

18 listopada dane mi było uczestniczyć we Mszy świętej z udziałem naszego parafialnego chóru oraz w spotkaniu na salce parafialnej zorganizowanego z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej.

Choć Wigilia już dawno za nami, to w naszej Parafii kolejne grupy spotykają się na łamaniu się opłatkiem. W niedzielny wieczór 14 stycznia noworoczne życzenia złożyli sobie członkowie parafialnego Chóru.

Styczeń to czas kolędy i czas opłatkowych spotkań poszczególnych grup parafialnych.

22 listopada obchodzimy wspomnienie św. Cecylii, która jest patronką muzyki kościelnej. Jak co roku jest to okazja do świętowania dla najbardziej rozśpiewanej wspólnoty w naszej Parafii czyli Chóru. To świętowanie rozpoczęło się od Uczty Eucharystycznej sprawowanej w intencji członków chóru w niedzielę o godz. 18.00, a następnie przeniosło się na salki katechetyczne.