WITAMY!  
23.07.2014.
UWAGA!!! MODERNIZACJA STRONY INTERNETOWEJ

ImageInformujemy, iż w związku z koniecznością uaktualnienia oprogramowania naszej parafialnej strony internetowej aktualnie podlega ona modernizacji. W związku z tym może ona być czasowo niedostępna, bądź pozbawiona niektórych artykułów. Prosimy o wyrozumiałość.


 
OSTATNIO DODANE KOMENTARZE
Grupa młodzieżowa startuje Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Sebastian Mazur   
15.09.2013.

Grupa młodzieżowa startujePoczątek roku szkolnego to początek spotkań i zmian. Dotychczasowa grupa, która funkcjonowała pod nazwą Ruch Młodzieżowy Światło-Życie, znana bardziej, jako „Oaza”, od tego roku została rozwiązana z różnych przyczyn, a w jej miejscu powstała „Grupa Młodzieżowa parafii pw.św. Floriana”.

Spotkania odbywają się w każdy piątek, tak jak to było wcześniej. Rozpoczynamy Eucharystią o godzinie 18, a następnie udajemy się na salki katechetyczne. Do planu naszych spotkań na stałe już zawitało wspólne rozważanie Pisma Świętego, a także odmawianie Nieszporów – modlitwy, którą odmawiają zwykle duchowni, jednak jest ona dostępna dla każdego z nas, dla każdego człowieka.

Grupa Młodzieżowa rozwija także swoje liczne talenty artystyczne – śpiew, instrumenty, a także polepsza swoje warsztaty aktorskie. Już wkrótce, bo 17 września (wtorek), będzie można zobaczyć nas w akcji, kiedy to będziemy wspólnie wystawiać inscenizację przygotowaną z okazji Triduum ku czci św. Stanisława Kostki w naszej parafii. Dlatego z tego miejsca zapraszam wszystkich na Eucharystię o godzinie 18.

Grupa ciągle się rozrasta, przybywa coraz więcej osób i coraz to więcej talentów. Mamy nadzieję, że tak pozostanie i będziemy tak liczni jak gwiazdy na niebie. Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze spotkania
Do zobaczenia

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

foto: Sebastian Mazur, Ewa Klimczyk

 

Komentarze 

 
#1 s. Nikola 2014-04-15 23:03
jesteście super.....wspieram Was modlitwą, pieknie pozdrawiam , z Bogiem, s. NIkola
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside