WITAMY!  
29.07.2014.
UWAGA!!! MODERNIZACJA STRONY INTERNETOWEJ

ImageInformujemy, iż w związku z koniecznością uaktualnienia oprogramowania naszej parafialnej strony internetowej aktualnie podlega ona modernizacji. W związku z tym może ona być czasowo niedostępna, bądź pozbawiona niektórych artykułów. Prosimy o wyrozumiałość.


 
OSTATNIO DODANE KOMENTARZE
Życzenia imieninowe dla księdza diakona Mariusza Drukuj Poleć znajomemu
18.01.2009.

Image19 stycznia swoje imieniny obchodzi przebywający na praktyce diakońskiej w naszej Parafii dk. Mariusz Biśta.

Drogi Solenizancie! Życzymy Ci, aby w Twoim życiu nigdy nie zabrakło dobrych pragnień oraz zapału i sił do ich realizacji, aby Duch Święty był zawsze Twoim przewodnikiem, aby wiara była dla Ciebie źródłem autentycznej i głębokiej radości, i abyś każdego dnia był coraz bardziej zjednoczony z Tym, który Cię powołał i coraz pełniej realizował Jego wolę. Szczęść Boże!

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside