1. Dziś trzecia niedziela zwykła w roku kościelnym, z inicjatywy papieża Franciszka od 2019 roku obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego. To szczególne zaproszenie, aby odkrywać tajemnicę Boga przez lekturę Pisma Świętego.
2. We wtorek, 25 stycznia, przypada liturgiczne święto Nawrócenia Świętego Pawła. Kończy ono Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Ponadto w tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Franciszka Salezego, w środę św. Tymoteusza i Tytusa, a w piątek św. Tomasza z Akwinu. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Trędowatych.
3. Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w poniedziałek (czyli jutro) po Mszy św. wieczornej.
4. W ramach obchodów jubileuszowych parafii już zapraszamy na koncert poezji Jana Pawła II, który odbędzie się w niedzielę 6 lutego po Mszy św. o godz. 18.00.
5. W naszej Parafii dobiegły końca odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie i dobrą atmosferę, która towarzyszyła zdecydowanej większości spotkań. Kolęda odbyła się dość dokładnie w jednej trzeciej mieszkań parafii. Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji. Na koszt remontu dachu kościoła wpłynęły 43.000 zł, co razem z ofiarami z trzeciej niedzieli miesiąca zmniejszyło zadłużenie parafii do 113.000 zł.
6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Zachęcamy też do zakupu naszej parafialnej gazetki „Ziarno”.
7. Życzymy miłego wypoczynku niedzielnego i na cały tydzień - Szczęść Boże.