Już po raz siódmy nasza Parafia we współpracy z Parafią św. Jacka i Marii Magdaleny w Kroczycach zorganizowała kolonie parafialne. Tym razem miejscem naszego odpoczynku, podziwiania piękna przyrody, ale i czasem zastanawiania się nad słowami Pisma Świętego i przylgnięcia do Chrystusa był Beskid Wyspowy, a dokładnie Dom Pielgrzyma przy Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu.
Razem na dwóch turnusach odpoczywało 101 dzieci pod opieką S. Anawim – naszego kierownika, ks. moderatora Grzegorza Kopysia oraz wychowawców – p. Wioli, p. Mateusza i p. Agnieszki oraz p. Michała – naszego kierowcy.
Codzienna Eucharystia, modlitwy spotkania w grupach, wycieczki, konkursy, mecze, pogodne wieczory sprawiły, że tworzyliśmy grupę zgranych przyjaciół. Poznawaliśmy ciekawe miejsca. Byliśmy w Starym Sączu, Rabce, Limanowej. Wyjeżdżaliśmy na basen i do parku wodnego i oczywiście wyruszaliśmy na wyprawy górskie.
Czas kolonii szybko minął, ale już planujemy powakacyjne spotkania z dziećmi z Kroczyc.
I TURNUS - 30 czerwca - 4 lipca
II TURNUS - 4-13 lipca
Komentarze